استاد رانر چیست؟

استاد رانر چیست؟

 

صفحات سیمانی الیاف­دار (fiber cement) به عنوان ساخت و ساز خشک سیمانی در ساختمانهایی که سازه آنها اسکلت فلزی یا بتنی باشد، با زیرسازی استاد و رانر مورد استفاده قرار می­گیرد.

همچنین به منظور پوشش در ساختما­ن­هایی که سازه آنها از نوع سیستم سازه فلزی سبک (LSF) است، برترین گزینه میباشد.سیستم دیوار های خشک که در اجرای فایبرسمنت بردها مورد استفاده قرار می گیرد،

از اعضای افقی و عمودی از نوع ورق های فولادی سرد نورد شده تشکیل مبی شود. اعضای افقی به رانرها معروف هستند.و اعضای قائم موسوم به استادها هستند. ابتدا رانرها در دو تراز کف و سقف نصب می شوند و سپس استادها در فواصل مناسب بر روی رانرها قرار می گیرند. اتصال منعطف فایبر سمنت بورد ها به استاد و رانر باعث کاهش نیروی زلزله شده و در هنگام وقوع زلزله مقاومت ساختمان را بالا می برد.

پیام-دشت-پارس-cfs.jpg (768×561)

پروفیل C (استاد):

سازه استاد، در واقع قسمت عمودی در ساختمان هایی با دیوارهای خشک و با سیستم  قاب فولادی می باشد .

سازه های استاد در فواصل ۴٠ و۳٠ و۶٠ سانتیمتر از یکدیگر قرار می گیرند . ای سازه ها وظیفه زیرسازی را برای نصب پانل ای اصلی بعهده دارند.  مقطع این پروفیل C شکل بوده و در اندازه های۵۰،۷۰ و ۷۵، ۱۰۰ میلیمتر  و در دو نوع بر اساس استانداردهای DIN  و NF تولید و عرضه می شود.

پروفیلU (رانر):

سازه رانر، جزء افقی ساختار قاب فولادی را در دیوارهای خشک تشکیل می دهد.و در دو نوع بر اساس استانداردهای DIN وNF  تولید و عرضه می شود. این سازه در کف وسقف قرار می گیرد  این سازه همچنین در بخش های افقی بازشوها نیزممکن است به کار گزفته شود. مقطع این پروفیل U شکل می باشد. و در اندازه های متناظر با انواع استاد ساخته می شود.

 

ال اس اف | سازه ال اس اف | مجری ال اس اف | سازه Lsf | مرکز ال اس اف ایران | قیمت ال اس اف | ویلا ال اس اف

شرکت پیام دشت پارس با هدف ارتقاء صنعت ساختمان در زمینه طراحی، تولید و اجرای سیستم قاب سبک فولادی (Lightweight Steel Framing)با بهره گیری ازتجربه و تخصص در سال۱۳۸۵شروع به فعالیت نموده و با توجه به افزایش روز افزون تقاضای ساخت ساختمان به روش LSF با مزایای فراوان اعم از مقاومت در مقابل زلزله ، کاهش زمان ساخت ، جابه جایی آسان ، دقت بالا در اجرا و قابلیت بازیافت تا ۹۵درصد و….. تمامی تلاش خود را معطوف به بهره گیری از این تکنولوژی نوین ساختمانی نموده است و در حال حاضر به عنوان یکی از برترین شرکتهای سازنده ساختمان به روش صنعتی (قاب فولادی سبک) ارائه خدمات می نماید.

پیمانکار ساختمانی
انجام کلیه امور طراحی از صفر تا صد
ساخت اضافه اشکوب در 60 روز
ساخت ویلای مدرن در 90 روز
طراحی محاسبات وفروش سازه های LSF&CFS

 

 

مشتری از راههای مختلف میتواند با شرکت در ارتباط باشد :

1-ایمیل شرکت info@pdpars.ir

2-شماره های تلفن ثابت : 22491383-22448448-021

تهران پاسداران- خیابان گل نبی- پلاک 40- طبقه چهارم شرقی- واحد 404

3- همراه مهندس محمدی :09124942628

4- همراه مهندس چشمه علائی:09123399587

 

Call Now Button