ژانویه 8, 2023

درباره ما

شرکت پیام دشت پارس

با هدف ارتقاء صنعت ساختمان در زمینه طراحی، تولید و اجرای سیستم قاب سبک فولادی (Lightweight Steel Framing) با بهره گیری ازتجربه و تخصص در سال۱۳۸۵شروع به فعالیت نموده و با توجه به افزایش روز افزون تقاضای ساخت ساختمان به روش LSF با مزایای فراوان اعم از مقاومت در مقابل زلزله ، کاهش زمان ساخت ، جابه جایی آسان ، دقت بالا در اجرا و قابلیت بازیافت تا ۹۵درصد و….. تمامی تلاش خود را معطوف به بهره گیری از این تکنولوژی نوین ساختمانی نموده است و در حال حاضر به عنوان یکی از برترین شرکتهای سازنده ساختمان به روش صنعتی (قاب فولادی سبک) ارائه خدمات می نماید.

 

برخی از فعالیت های ما در شرکت پیام دشت پارس:

پیمانکار ساختمانی

انجام کلیه امور طراحی از صفر تا صد

ساخت اضافه اشکوب در 60 روز

ساخت ویلای مدرن در 90 روز

طراحی محاسبات سازه وفروش سازه LSF&CFS

طراحی , مشاوره و نصب مزارع خورشیدی

مجری تخصصی سازه های فلزی سبک ال اس اف
مجری تخصصی سازه های فلزی سبک ال اس اف

شرکت پیام دشت پارس 

عضو رسمی انجمن ال اس اف ایران

ما در شرکت پیام دشت طی سالها فعالیت همواره در تلاش بودیم تا بهترین ها را به هم وطنانمان ارائه دهیم و امروزه حاصل فعالیت ما، در بیش از دو دهه فعالیت در این زمینه، تجربه و یک تیم متخصص و کاملا حرفه ای است …

نهایت دقت

استفاده از نیروهای کارآمد و دوره دیده و سرپرستان با تجربه نهایت دقت در اجرا را برای ما به ارمغان داشته است و همواره بر آن می بالیم.

کیفیت

استفاده از متریال با کیفیت داخلی و خارجی و تولید با پیشرفته ترین تکنولوژی ها، یکی دیگر از رموز موفقیت ما در شرکت پیام دشت پارس می باشد.

همکاری

ایجاد روحیه همکاری و کار گروهی یکی دیگر از مشخصه های شرکت بوده و مدیریت این شرکت کار تیمی را در سر لوحه کار خود قرار داده است.

اطمینان

شرکت همواره سعی نموده است رضایت مشتریان خود را بدست آورد و این امر اطمینان را سبب شده است و برند پیام دشت پارس را کلید زده است.

 

1-ایمیل شرکت info@pdpars.ir

2-شماره تلفن ثابت : 22448448-021

مرکز تماس: 1753-021

تلفن پشتیبانی: 09023737277

3-آدرس دفتر : تهران پاسداران- خیابان گل نبی- پلاک 40- واحد 201

4- همراه مهندس محمدی (مدیرعامل) :09124942628